Kurz ručného  šitia ochranných šiat


Kurz ručnéhno šitia šiat, trvá plné tri dni. Naučíš sa, čo sú ochranné šaty, pri akej príležitosti sa nosia, pred čím všetkým ťa ochránia a ako. Počas troch dní, spoznáš nepoznanú časť svojho JA. Posunieš svoju hranicu možného a zmažeš hranicu nemožného. Šaty si ušijueš sama, výhradne ručne, s láskou a v súlade, v napojení na seba a svoj Rod. Zázračné šaty, ušité na mieru,  pre tvoje krásne telo aj dušu.

Na tvoje šaty je pripravený, ľan vysokej akosti. Očistený a opraný v soľnom roztoku. Všetky potrebné pomôcky budeš mať prichystané. Z domu si prinesieš,  iba niečo, čo si sama ukuchtila. Koláč, domáci chlebík, sladkosti, aj slanosti. O stravu síce bude postarané, ale sme zvedavé,  aká si kuchárka. Môžeš si doniesť svoj obľúbený nealko nápoj, čaj, alebo iba bylinky. O ubytovanie sa musíš postarať sama,  ak vieš, že to budeš mať domov večer ďaleko. Nie je v naších silách to zabezpečiť. Priprav sa na tri dni činorodej práce, ktorej výsledkom budú tvoje ochranné šaty ušité na mieru, ktoré ti padnu ako uliaté. 

Najprv sa spoločnom kruhu vyladíme prostredníctvom tancov chorovodov, spevov a obradov určených iba pre ženy. Je dôležité, aby si zbavila všetkého, čo ťa ťaží, bráni v tvojom rozlete, a nedovolí sa ti na plno prejaviť. Úplnim uvoľnením, spoznáš samú seba, napojíš sa na rodovú pamäť a zapneš v sebe tvorkyňu svojho života. Vypnuté všetky moderné zariadenia,  ako napríklad telefóny sú nevyhnutnosťou. Samozrejm nie ak ide o život.

Spôsob šitia šiat ti ponúkne možnosti, ako si ušiť akékoľvek šaty na svoju postavu. Výber látok a farieb bude len na tebe.

Prečo sú šaty ochranné? To sa dozvieš keď budfeme spolu. Prezradíme ti však, e sú šité spôsobom, aký používali. naše staré mamy, aby načerpali moc matky Zeme a premenili ju na ženskú tvorivú ochrannú silu. 

Do každého stehu si vložíš zámer, želanie, či krásne. obrazy svojej budúcnosti.

Tak sa priprav na krásny zážitok. My budeme pripravené.

Prihlásiť sa na kurz

Cena kurzu je v závislosti od miesta a pohybuje sa okolo 220,- EUR. Podrobnosti v správe.